Технічне обслуговування офісів – Ремонт комп’ютерів, Електрика, Відеоспостереження

68089a80c6d3В цій статті хочу розповісти що наша компанія ”Tadex” у місті Львів, забезпечує коли ми розпочинаємо обслуговувати офіс на рівні технічого забезпечення.

А саме ми гарантуємо замовнику:

- Ремонт комп’ютерної техніки (ноутбуки, стаціонарні комп’ютери).

- Відеоспостереження (з online переглядом через Інтернет).

- Побудова чи нагляд за безаварійною роботою Електромережі.

1) Ремонт комп’ютерної техніки швидко та якісно, для будь-якого офісу є надзвичайно важливим питанням. Компоненти комп’ютерної техніки морально застарівають або виходять з ладу, програмне забезпечення дає збій і періодично персональний комп’ютер потрібно обслуговувати для його подальшої належної роботи.

Технічне обслуговування може здійснюватись як при потребі (тобто по дзвінку від замовника), або планово у визначені разом з замовником дні або числа місяця.

 

Щоб замовити Обслуговування або Ремонт комп’ютера у місті Львів, натисніть посилання https://tadex.com.ua/computers-repair

2) Відеоспостереження (чи по іншому: Відеонагляд), також є на теперішній час фактично обов’язковим елементом офісу тому що керівник може спостерігати в режимі реального часу як за поведінкою працівників так і за тим чи є відвідувачі - клієнти у вашому офісі.

Також IP камери, забезпечують безпеку вашого бізнесу від потенційних шахраїв та злочинців.

Щоб замовити встановлення - Відеоспостереження у місті Львів, натисніть посилання https://tadex.com.ua/video

 

3) Перед відкриттям офісу (а саме на етапі ремонту) дуже важливо спроектувати та побудувати надійну та безперебійну електромережу, з часом в офісі можливе підключення до електричної напруги великої кількості обладняння, такого як: комп’ютерна техніка, принтери, освітлення, мікрохвильова піч, чайник, холодильник тощо. Крім того що потрібно забезпечити вище вказані прилади відповідним кабелем також важливо правильно здійснити поділ самої електричної мережі на групи з відповідними – коректними номіналами автоматичних вимикачів.

Для захисту як працюючого персоналу так і відвідувачів, потбідно в електричному щитку встановити Пристрої Захистного Відімкнення (ПЗВ), що реагують на різницю потенціалів напруги та спрацьовують коли є неспівпадіння між вхідною напругою та напругою яку споживає сам пристрій.

Щоб замовити встановлення - Електромонтажні роботи у місті Львів, натисніть посилання https://tadex.com.ua/electricity

Наша компанія ”Tadex” готова вам допомогти у місті Львів, з комплексним вирішенням вище написаних потреб і у вас не буде потреби звертатись до 3-х різних компаній та проводити документообіг з 3-ма бухгалтеріями. Ми виконаємо для вас, усі роботи “під ключ”.

Автор статі: Нирка Роман. Інженер компанії "Tadex" у місті Львів. Наші контактні дані, в посиланнях вище.