«Тріо Вадима Бессараба»

31 жовтня, четвер, у «ДжазКлубі.Львів» відбудеться концерт "Тріо Вадима Бессараба" з Одеси.
На концерті прозвучать авторські твори та джазові стандарти.

Початок: 20:00
Місце: арт-кав'ярня «Квартира 35» (вул. Вірменська, 35. «Дзиґа», 2-ий поверх)
Вхід: 50 грн., для членів всіх дзиґівських клубів - 30 грн.

Вадим Бессараб - фортепіано.

Закінчив Одеську консерваторію в 2002 р. Почав працювати в ДМШ № 1 концертмейстером і викладачем, де в 2007 р. створив і очолив естрадне відділення. Учні Вадима Бесараба неодноразово ставали лауреатами міжнародних джазових конкурсів. З 2003 по 2009р. викладав в одеському музичному училищі на естрадному відділенні. Неодноразово ставав лауреатом міжнародного джазового конкурсу "Джалітон" (м. Ялта). Виступав із сольними програмами, а також у складі дуету, тріо, квартету в різних містах України, Болгарії, Польщі. Був учасником джазових майстер-класів у Польщі та Україні. Автор близько півтора десятка композицій, частина яких увійшла до спільного з контрабасистом М. Кондратьєвим демо-альбому "On Air" (2010). У 2012 записав сольний альбом "Pianissimo".

Максим Кондратьєв - контрабас.

2008 р. закінчив Одеську консерваторію. У цьому ж році за результатами конкурсу стає виконавцем групи контрабасів Національного одеського філармонійного оркестру. Паралельно до класики захоплюється джазовою музикою. Неодноразово ставав лауреатом міжнародного джазового конкурсу "Джалітон" (м. Ялта). Виступав у складі дуету, тріо, квартету в різних містах України, Болгарії, Польщі. Учасник джазових майстер-класів у Польщі та Україні. Записав спільний демо-альбом "On Air" з піаністом В. Бессарабом (2010). Учасник квартету контрабасів НОФО під керівництвом В.В. Чекалюка.

Ігор Чебатарьов - барабани.

Закінчив Одеське музичне училище ім. К.Ф. Данкевича в 2008 р..У цьому ж році учасник Молодіжного конкурсу у м.Донецьк (1-е місце, в номінації ансамбль). У 2009 р. учасник фестивалю "Коктебель". Хедлайнер фестивалю Blue Bay (2010). Учасник фестивалю німого кіно (2011). Учасник проекту з Ю.Інкіним, запис спільного альбому. На даний час викладає в ДМШ № 1.