На концерті «Граємо для Ярка» виступить «Ігор Гнидин Проект»

18 квітня, четвер, о 19:00 у арт-кав'ярні «Квартира 35» розпочнеться ДЖАЗОВИЙ ВЕЧІР із серії благодійних концертів «Граємо для Ярка». Легендарного польського гітариста Ярека Смєтану своїм виступом підтримають «Ігор Гнидин Проект» та джазові музиканти Львова.

Після виступу «Ігор Гнидин Проект» відбудеться джем-сейшен, на якому зголосилися грати: Андрій Арнаутов, Alex Maksymiw, Валентин Учанін, Аркадій Орєхов, Андрій Надольський, Валерій Половина, Любомир Радомський, Рішард Канафорський, Мартин Твердун та Юрій Яремчук.

Ярек Смєтана переніс важку операцію по видаленню пухлини головного мозку. Джазові середовища Львова та Києва влаштовують благодійні концерти «Граємо для Ярка», продовжуючи ініціативу музикантів з Варшави. БІЛЬШЕ ПРО АКЦІЮ.

Місце: (вул. Вірменська, 35, «Дзиґа» 2-ий поверх)
Вхід : благодійний внесок від 50 грн. і більше.
! всі кошти будуть перераховані Яреку Смєтані.

«Ігор Гнидин Проект»

Ігор Гнидин – барабани

Анастасія Литвинюк – фортепіано

Андрій Кохан – бас

Михайло Балог – саксофони

Проект Ігоря Гнидина, в якому буде звучати його нова музика, яку він написав взимку, коли падав сильний сніг. На відміну від його творів, які основані на народних мотивах (все це звучить в проекті ShockolaD), в основі його нової музики лежить синтез різних стилів з різних часів історії розвитку джазової музики та поліритмія. Кожен з учасників доповнює музику своїми розмовами в імпровізації.

Сам Ігор каже: «Ритм для мене це основа всього існування світу. Який ритм, який пульс - такий і світ, така і музика, така мелодія швидкість і час. Ритм є в основі всієї музики, тому що найперша музика, яку ми почули коли прийшли на цю планету, це ритм,пульс, це биття серця матері, яке ми відчуваємо, знаходячись ще в утробі. В кожного з народження свій ритм і час. Потім, коли народжуємось, ми створюємо перший свій звук першу свою мелодію, це крик і плач новонародженого а вже потім дорослішаємо і це все поєднується в нашій гармонії ритму і звуку.

Також музика походить від добра, тому коли все співпадає – місце час ритм мелодія і гармонія, то всі люди, які доторкаються до музики на певному рівні свідомості, поєднуються в одне ціле, в одне добро. Це природа мого бачення світу, це природа моєї музики».

Більше про музикантів:
www.myspace.com/igorhnydyn
www.myspace.com/anastasijalitvinyuk
www.myspace.com/michaelbalog
www.shockolad.com/andriy-kohan-bas-gitara/andriy-kohan-bas-gitara