Крамниця Думок (Ethno-Jazz)

Основною концепцією музики гурту є ідея відродження та подачі автентичних наспівів крізь призму сучасних стилів та технік.

Спочатку була музика. Вона була для когось. Для богів, напевно..ну може сперше не для них конкретно. І музика була у всіх.

Тепер також є музика. Також для когось. Думок стало більше, і музика, так само як вони - неосяжна. І це надихає.
Вона буде завжди. Створена людьми, для людей.
Чуєте?

Гурт виникає у кінці 2010, і продовжує формувати свій склад майже на протязі року. У жовтні 2011, з появою ударника, Крамниця приступає до роботи над майбутнім альбомом. Основною концепцією музики гурту є ідея відродження та подачі автентичних наспівів крізь призму сучасних стилів та технік. Інструментальний склад гурту, окрім традиційного, доповнений також і етнічними інструментами різних народів.

Основу музики складає синтез ідей та поглядів всіх учасників колективу. На разі відбувся запис трьох демо-версій творів і почалися зйомки відео кліпу. Робота розвивається завдяки співпраці з харківськими представниками різних сфер культури і мистецтва. Також гурт не нехтує подачею заявок, та участю на все можливих фестивалях як у країні, так і за її межами.

Вартiсть квиткiв - 40 грн.