На «Флюгерах Львова» буде конкурс для рок-гуртів

Флюгери Львова

Цього року у рамках ХІ етно-джазового фестивалю «Флюгери Львова» (9-12 травня) буде проводитись конкурс серед українських рок-гуртів, який «Флюгери» організовують разом із Міжнародним Рок-Фестивалем «Rock Noca» (м. Зелена Гура, Польща).

Молоді рок-команди, які подадуть заявку-анкету на участь у конкурсі, після відбору експертної комісії будуть запрошені виступити у рок-день на «Флюгерах Львова» 9 травня 2013 р. Кращий гурт рок-дня буде запрошено до участі у фінальному концерті фестивалю «Rock Noca» у Зеленій Гурі 28-29 червня 2013, де також будуть виступати переможці відбіркових етапів із Польщі, Великобританії, Білорусії, Литви, Чехії, Словаччини, Росії та Німеччини.

Головна нагорода Фестивалю «Rock Noca» становить 10 000 польських злотих, можливість зіграти на Фестивалі «Przystanek Woodstock» та професійний запис альбому.

Щоб взяти участь у конкурсі потрібно: заповнити заявку і надіслати на адресу dzygainfo@gmail.com до 25 березня 2013; надіслати роздрукований, підписаний і відсканований варіант заявки; мінімум 2 композиції у форматі mp3; мінімум 2 фотографії хорошої якості у форматі jpg; посилання на сайти, пісні, відео (якщо є).

Відповідь щодо рішення експертної комісії та участі гурту у конкурсі надійде до 1 квітня 2013.

Всі витрати, пов'язані з участю у відбірковому етапі на рок-дні «Флюгерів Львова», бере на себе рок-гурт. Витрати за проїзд, поселення і харчування під час фінального концерту фестивалю «Rock Noca» беруть на себе польські організатори.

Завантажити правила і заяву

Довідка:

«Rock Noca» — це мережевий Рок-Фестиваль, який проходить упродовж 6 місяців у 8 країнах Європи: Великобританія, Німеччина, Чехія, Польща, Україна, Білорусія, Литва, Словаччина. Фінал Фестивалю відбувається у польському місті Зелена Гура.

За 13 років, у Фестивалі брали участь більш ніж 560 молодих рок-груп. Фестиваль своїми концертами підтримали Closterkeller, Dezerter, Acid Drinkers, Moonlight, Sztywny Pal Azji, Artrosis, Homo Twist, Maciej Maleńczuk, Sweet Noise, Kury, Tymon Tymański, Robert Brylewski, Apteka, Habakuk, Farben Lehre, Lao Che, Hunter, Vader, Kat, Jelonek і багато інших.

Лауреатами Фестивалю стали такі групи, як польські Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach, Materia, білоруські Стена та J-J Bingz або німецька група Shirley Holmes.

Мета Фестивалю — розрекламувати і дати старт молодим рок-групам, а також об'єднати сучасних виконавців рок-музики з різних країн на одній сцені. Окрім концертів, на фестивалі проводяться ще й виставки, покази фільмів і хепенінги.

Міжнародний етно-джазовий фестиваль «Флюгери Львова»
www.dzyga.com/flugery

«Флюгери Львова» за десять років свого існування стали музичною візитівкою Львова та найпопулярнішім весняним фестивалем. «Флюгери Львова» щороку проводяться на початку травня у самому серці Львова — ексклюзивно відведеному для них внутрішньому дворику Ратуші. Щороку «Флюгери» збирають кілька тисяч відвідувачів.

Окрім найрізноманітніших відтінків етно та джазу, «Флюгери» кожного року доєднують до програми театральні акції, і мультимедійні презентації, гепенінги, перфоманси, літературні читання або різноманітні естетичні провокації.

Упродовж останніх десяти років на «Флюгерах» виступило понад 150 колективів із України, Польщі, Білорусії, Чехії, Литви, Естонії, Австрії, Англії, Шотландії, Нідерландів, Швейцарії, Німеччини, Вірменії, Азербайджану, Сенегалу, Молдавії, Росії, Ізраїлю, США та ін.