When the Saints Go Marching In

When the Saints Go Marching In

24 листопада 2012 в Інституті релігійних наук в Києві відбудеться джазовий концерт «When the Saints Go Marching In» за участю Петра Барона (саксофон, Польща) та Марка Токара (контрабас, Україна).

Петро Барон (Piotr Baron) — польський джазовий саксофонист, композитор та педагог. Народився у Вроцлаві (Польща). Дебютував як музикант ще в підлітковому віці. Протягом тридцятьорічної музичної діяльності Петро співпрацював з найвидатнішими артистами Польщі, Європи й США. Брав участь у записі більше ніж 80 дисків. Був нагороджений бронзовою медаллю «Заслуги культури — Gloria Artis», медаллю «Заслуги для Вроцлава» і «Золота Відзнака». Петро Барон викладає джазову гармонію та імпровізацію, саксофон в кількох навчальних закладах Польщі, також читав лекції в Україні, Чехії, США. Веде свої авторські радіопрограми. Активно гастролює зі своїм квінтетом, дає концерти в Польщі та Європі.

Марк Токар — ключова фігура української імпровізаційної музики, контрабасист, син художниці Марти Токар. Народився у Львові, зараз мешкає в Києві. Гастролює по Європі, Азії та Америці, є учасником таких відомих проектів, як Ken Vandermark Resonance Project, Undivided, Five Spot, Four, Varpaj.

Программа вечора:

17:00 — Служба Божа спомину померлих студентів і викладачів Інституту релігійних наук, Літургія (каплиця Інституту, 1 поверх).

17:45 — Вечірня (каплиця Інституту, 1 поверх).

18:00 — Джаз-концерт «When the Saints Go Marching In» (Aula magna, 1 поверх).

Вхід вільний.