Концерти Vojtech Prochazka Trio в Україні

Vojtech Prochazka Trio у Києві

26 серпня 2012 норвезько-чеський гурт Vojtech Prochazka Trio вперше виступить в Україні. Український дебют відбудеться в фестиваль-ресторації «Диван» у Києві. Турне тріо продовжиться у Донецьку і Дніпропетровську та завершиться виступом на Open Stage фестивалю «Джаз Коктебель» 29 серпня.

Vojtech Prochazka Trio — спільний проект чеха Войтеха Прохазка з двома норвезькими музикантами. Гурт стартував у 2008 році як джазове тріо, коли Прохазко приїхав до Норвегії на навчання і познайомився із Адріаном і Торе.

Войтех пише музику до німого кіно, Адріан і Торе співпрацюють з відомими французькими музикантами, а також кожен із них має декілька окремих проектів.

Маючи за основу клавішне соло, музиканти постійно експериментують з різними інструментами, додаючи електроніку. Зараз використовують іграшковий синтезатор, електричний орган, бас-гітару та ударні.

З 2010 року «Vojtech Prochazka Trio» створюють новий для себе формат живих виступів — вони починають грати абсолютно імпровізаційні концерти. Запис одного із таких концертів буде виданий у 2012 під назвою «Red Red White Red».

Вхід на концерт у Києві вільний.