«Літня Джазова Школа» у Львові

«Літня Джазова Школа» 2011

У Львові відбудеться Літня Джазова Школа, де охочі музиканти зможуть навчатися у майстрів джазу зі США. Із 10 по 14 серпня у Львові викладатимуть учасник колективів Мішеля Петручіані (Michel Pettruciani) та Мішеля Каміло (Michel Camilo) контрабасист Майкл Боуї (Michael Bowie) та чиказький барабанщик Френк Паркер (Frank Parker).
Окрім лекцій та майстер-класів, українські музиканти вперше матимуть змогу вільно поспілкуватись та пограти на сейшенах із музикантами світового рівня.

Школу організовують «JazzClub.Lviv» та мистецьке об’єднання «Дзиґа», за підтримки Посольства США в Україні.

Майкл Боуї

Під час навчання проводитимуться заняття у колективах, сформованих зі студентів-учасників (jazz combo) та індивідуальні заняття з викладачами. Діяльність Школи включатиме концерти та джем-сейшени за участю викладачів та учнів у «JazzClub.Lviv».

Окрім навчання, проект допоможе познайомити джазових музикантів між собою, збільшити аудиторію поціновувачів джазової культури та стане базою для майбутньої співпраці між музикантами різних країн.

У школі можуть брати участь джазові музиканти з цілої України, надіславши запит на адресу dzygajazz@gmail.com.

Довідка:

  • Майкл Боуї (Michael Bowie) (США) є всесвітньо визнаним музикантом, що грає як на контрабасі, так і на бас-гітарі. Працював з багатьма відомими виконавцями, такими як: Sarah Vaughn, Joe Williams, Abbey Lincoln, Manhattan Transfer, Kennedy Center Opera House Orchestra, Della Reece,  Michel Camilo, Ricky Skaggs. Мав концерти на всесвітньо відомих сценах та фестивалях: Carnegie Hall, the Newport Jazz Festival, Playboy Jazz Festival, Montreux та інших.

Його музику постійно можна почути на телебаченні та радіо США.

Крім музичної кар’єри, Майкл приймає активну участь в музичному розвитку дітей. Він є викладачем у Washington D.C.'s Public School. Читає лекції у  Shenandoah Conservatory, Michigan University, University of Missouri.

www.michaelbowie.net

  • Френк Паркер

    Френк Паркер (Frank Parker) (США) – відомий джазовий барабанщик із Чикаґо. Визнаний барабанщик і перкусист  Френк Паркер співпрацює із такими зірками джазу, як: Benny Carter,  Freddie Hubbard, Jon Faddis, Randy Brecker, Roy Hargrove, Nicholas Payton, Andy Bey, Mark Murphy, Joe Lovano, Bobby Watson, John Patitucci, Jon Hendricks, Bob Sheppard, Martin Short, Chris Potter, John Murphy та ін.

Окрім того, Френк викладає курси ударних інструментів в університетах та коледжах США і є членом Міжнародної Асоціації викладачів традиційного джазу.

www.myspace.com/frankparkermusicgroup

Координатор Літньої Джазової Школи – Ігор Гнидин.

www.dzyga.com/jcl