«Cho-Jazz» 2012

«Cho-Jazz» 2012. Розклад майстер-класів

Мистецьке об'єднання «Дзиґа» та «ДжазКлуб.Львів» організовують виїзд молодих українських джазменів на навчання у Міжнародній Літній Джазовій Школі в Польщі.

Із 25 липня до 5 серпня 2012 у польському місті Ходжєж відбудуться майстер-класи, на які матимуть змогу потрапити українські джазові музиканти, щоб два тижні повчитись у видатних європейських джазменів.

Це є найстарші джазові майстер-класи в східній частині Європи, які до нашого часу продовжують бути вагомою подією в європейському джазовому русі. З майстер-класів у Ходжежі вийшла ціла плеяда видатних джазових музикантів, які літом приїжджають щоб викладати тут.

За три останні роки мистецьке об'єднання «Дзиґа» та львівський джаз-клуб організували навчання на ходжешських майстер-класах для 50 музикантів з України.

Мистецьким Директором Школи цього року буде професор Войцех Нєджєля — викладач у Вищому Інституті Джазу в м.Ниса.
Мистецький директор IV Польсько-Українських Джазових Майстеркласів — Януш Шром.

Для громадян України — стипендіальна знижка.

Молоді українські музиканти матимуть чудову можливість отримати нові знання від професійних викладачів джазу із Польщі, Німеччини, Іспанії та Канади; досвід праці в джазовому колективі; послухати лекції з історії та теорії джазової музики; щовечора брати участь у джем-сейшенах; проявити себе на великій сцені у фінальних концертах; познайомитися з молодими музикантами з інших країн і , можливо, створити нові
міжнародні музичні проекти.

Щоб взяти участь у майстер-класах потрібно заповнити анкету та прислати її до 10 червня 2012 на e-mail: dzygajazz@gmail.com.

Координатор проекту — Ігор Гнидин.