Етно-джазовий фестиваль до Дня Європи

Афіша «Днів Європи»

18 травня 2012 Джазовий клуб «ДжЕм», громадська організація «Unicordis» та Рівненський Палац дітей та молоді запрошують відсвяткувати День Європи на етно-джазовому фестивалі.

На сцені Палацу дітей та молоді етно-джазувати будуть рівненські Тимочко Бенд та Етно XL, а також спеціально запрошений гість — гурт Tolhaje (Польща).

Вхідний квиток — 30 грн.

Детальна інформація за телефоном: 43-29-73.

Тимочко Бенд — гурт джазової вокалістки Юлії Тимочко. Вона володіє сертифікатом «Кращої співачки міста Рівного».

Етно XL — етно–ска–рок гурт, що в своїй музиці поєднує багато світових музичних стилів від ска і фанку до традиційної рок музики і панк-року. В основі звучання гурту лежать народні наспіви, які створюють неповторний характер музики в поєднанні з гітарним драйвом, барабанними ритмами і духовою секцією.

Етно-джаз гурт «Tolhaje» у своїй творчості черпає натхнення зі співочих традицій бойків та лемків, а також музичної культури Лемківщини. Tolhaje має у своєму арсеналі композиції, інспіровані народними піснями польсько–українського прикордоння, заспівані українською мовою та діалектами Східних Карпат. Тут є і коломийки, і веснянки, і любовні балади, і весільні обрядові пісні, і колискові.