ShockolaD. «World»

ShockolaD

Львівський етно-джазовий гурт «ShockolaD» випустив новий, вже п’ятий альбом під назвою «World». У цьому альбомі «ShockolaD» поєднав народні і авторські тексти з українським фолком, джазом, блюзом та електронною музикою. Презентація альбому відбудеться на фестивалі «Флюгери Львова з Бучач» 1 травня 2012 р. у дворику львівської ратуші. 

ShockolaD. "World"

ShockolaD. "World"

Альбом містить 7 композицій. Шість із них («Криниченька», «Купалочка», «Віночок», «Конопельки», «Нивка», «Маланка») написані на народні пісні. Слова і музику до пісні «Мій Світ» написав Ігор Гнидин. Аранжування здійснив Ігор Гнидин. Дизайн створив Лаврін Шимін. Диск записаний на студії «FONiЯ records» у Львові. Видавець – «Наш Формат». Послухати пісні

Музиканти про альбом

Чому така назва? World перекладається як "світ". Це наш світ, наш світогляд і наше бачення світу, яке випливло в звучанні нашого нового альбому. Також це музика, в якій переплітаються мотиви з цілого світу. Музика, що є способом життя, існування, відображенням душі, емоцій, розуму. Музика, яка поглинає в себе всі мотиви, звуки, які літають в повітрі. Переплетення енергій народних музик з різних континентів, світів, епох: український фолк, американський джаз, блюз, сучасна електроніка – все це можна знайти в новому альбомі.

Диск писався дуже легко і природно. Кожен з нас вносив частину себе, свого світу і тому твори на диску відрізняються один від одного, контрастують. Але, незважаючи на цей контраст, всі вони поєднуються в одне ціле і створюють наш світ яким він є зараз.

До гурту входять:
Іванка Червінська — вокал
Михайло Балог — саксофон
Андрій Кохан — бас-гітара
Анастасія Литвинюк — клавіші
Ігор Гнидин — барабани

ShockolaD. "World"

ShockolaD. "World"

Цікавинки альбому

Крім вокалістки Іванки Червінської, один твір («Мій світ») співає бас-гітарист Андрій Кохан. У деяких піснях музиканти гурту співають всі разом. Таким чином «ShockolaD» закликає всіх людей до відродження щирої і радісної традиції спільного співу. Гурт визнав обкладинку альбому (автор – Лаврін Шимін) візуальним відображенням свого Світу.

P.S.,  тобто акція: за декілька днів диск можна буде купити в інтернеті, а вже від сьогодні він з’явиться у львівському магазині «Наш Формат» (вул. Братів Рогатинців,24) і в «Дзизі» (Вірменська, 35). Також музиканти роблять святкову акцію і кожен, хто придбає новий альбом «World» дістане у подарунок ще й «Сингл».

Більше на сайті гурту: www.shockolad.com