Програма Jazz Bez 2011 у Луцьку

Luchesk Band

Програма луцької частини Jazz Bez 2011

2 грудня (п'ятниця)

«Luchesk Band» (Україна)

Олег Баковський – труба

Олександр Богдан – саксофон

Ірина Усачова – вокал

Костянтин Гребенко – клавішні, баян

Володимир Цимбалюк – барабани

Сергій Ленартович – гітара, вокал

Валерій Ленартович – бас-гітара, вокал

Проект «Luchesk Band» утворився в серпні 2010 року як поєднання творчих потенціалів: відомого в джазових колах трубача Олега Баковського («тріо О.Баковського»), саксофоніста Тараса Баковського та гурту «Брати Ленари». «Luchesk Band» виконує український поп-джаз-рок з притаманними тільки для цього колективу компіляціями відомих світових джазових хітів та українського фольку.

Окремою ексклюзивною «фішкою» банди є композиція Сергія Шишкіна «Глина до глини», під час виконання якої безпосередньо на очах вдячної публіки одночасно відбувається джем-сешн та диво народження нового мистецького виробу на гончарному крузі.

«Michael Balog Sextet» (Україна-Канада-США)

Михайло Балог - саксофон

Нейтан Уільямс - труба

Юрій Середін - фортепіано

Френк Паркер - барабани

Андрій Кохан - бас-гітара

Алекс Максимів - гітара

Михайло Балог

Будучи молодим саксофоністом, Михайло Балог має досить багатий музичний досвід. У 2008 році закінчив Донецьку Державну Музичну Академію ім.С.С.Прокоф'єва. Незважаючи на класичну освіту він завжди прагнув грати джаз та імпровізаційну музику. Легко пояснити глибину любові виконавця на народної музики рідного Закарпаття (ця область славиться своїми гуцульськими мотивами, які іноді можуть сформувати чудовий колаж з української, угорської, польської, німецької та російської народної музики). Крім того, величезний вплив на виконавця здійснила саме індійська медитативна музика. Впродовж літа 2009-2010 був студентом джазових майстер-класів в м. Ходжєж (Польща). Займався в класі саксофона у Єжи Глувчевські (Польща), Адама Вендта (Польща), Анджя Олейнічака (Іспанія).

Брав участь у різних фестивалях у складі різних колективів: «JazzBez» 2010; «Флюгери Львова» 2009,2010,2011; «Фортмісія» 2010,2011 року; "Пап Джаз Фест" 2007-2010), «AlfaJazzFest» 2011. З 2010 року є членом етно - джазового гурту ShockolaD. З лютого 2009 року є членом «Джаз-клуб Львів».

Більше тут: www.myspace.com/michaelbalog

«John Beasley European Quartet» (США-Польща-Україна)

Джон Бізлі - фортепіано

Лукаш Маковскі - контрабас

Томек Торрес - перкусія

Євгеній Пугачов - гітара

Джон Бізлі

Джон Бізлі - віртуоз гри на фортепіано, композитор і аранжувальник, здобув номінацію на Grammy 2011 за свій дев'ятий альбом Positootly! (Best Jazz Instrumental Album). Виступав у якості музичного режисера для переможців премії Grammy : Steely Dan, Queen Latifah, Carly Simon, а також для туру AR Rahman. Грав у музичному супроводі таких стрічок, як: «Wall-E», «Втеча з Шоушенка», «У пошуках Немо». Писав музику для серіалів «Star Trek» та «Cheers &Fame».

Більше тут: www.johnbeasleymusic.com

Лукаш Маковскі ―контрабасист, басист, композитор. Випускник Музичної Академії у Гданську, а також Griegakademiet у Берген. Грав сольні концерти з Симфонічним Оркестром Музичної Академії у Гданську, а також з Bergen Unge Kammerorkester. Виступав на джазових фестивалях: у Польщі (Świdnickie Noce Jazzowe'08), (Jazz Spring Festival'08, Ченстохова), Норвегії, (Silda Jazz Festiwal, Haugesund|'08 i 09) і Англії, (London Jazz Festival'08, Londyn).

Більше тут: www.lukaszmakowski.com

Томаш Торрес народився 14.05.1984 у Сосновцу. Закінчив Музичну Академію ім. К. Ліпіньского у Вроцлаві (з відзнакою ). У 1997- 2006 рр. учасник групи Triology, яку заснував американський кларнетист Brad Terry.

На його рахунку понад 300 концертів у США, зокрема, у таких клубах як: Knitting Factory (NYC ); Jazz Bakery(LA); Mt. Washington Hotel (NH); Chicago (Konsulat Polski); у клубах Сан Дієго, Бостона і Денвера.

Більше тут: www.myspace.com/tomektorres

Євгеній Пугачов ― гітарист, композитор. Закінчив on-line курси Джиммі Бруно, був учасником музичних майстер-класів у Польщі. Грав у колективах Groove Organization, Show Boat, Rivera Live. Є лідером «Бенду Євгена Пугачова» (або New Jazz Project) у якому зібрав відомих харківських джазових виконавців.

3 грудня (субота)

«Солом'яний дзвін»

Гурт «Солом'яний дзвін» (Україна)

Марчук Світлана - скрипка, вокал

Войтюк Ярема - контрабас, вокал

Барчук Віталій - акордеон, вокал

Створений 2000 року. В репертуарі колективу популярна музика, фольклор народів світу, популярні джазові стандарти.

«Fusion Point» (Росія)

Кіріл Сокирко - фортепіано, клавішні

Дмітрій Малигін - бас-гітара

Роман Смірнов - барабани

Fusion Point

«Fusion Point» продовжують традиції камерного виконання у форматі тріо і тут мова не про кількість учасників, а швидше про конкретний складі інструментів ― фортепіано, бас, ударні.

Це традиційне звучання, яке стало класичним зразком складу завдяки таким метрам джазу, як Оскар Пітерсон, Білл Еванс, Монті Александер, і багатьом іншим чудовим піаністам. Колектив грає музику в стилі fusion. Загалом музика тріо, твориться на перетині таких напрямків, як jazz-rock, smooth-jazz, funk, trip hop-, nu-jazz, lounge та, навіть, cool, bee-bop і swing.

Незважаючи на різностильові композиції, основою музики Fusion Point є мелодизм і ясні обриси музичної форми. Це підкреслює тяглість від класичної музики і робить музичну фактуру більш доступною, прозорою, а імпровізація, має другорядне значення. Концепція кожної композиції створюється з метою бути зрозумілою найбільшій кількості слухачів.

Більше тут: www.realmusic.ru/fusion_point

«Levity» (Польща)

Яцек Кіта - клавіші

Пьотр Домагальскі - бас-гітара

Єжи Рогєвіч - перкусія

Levity

Колектив «Levity» виник у 2005 році як ефект зустрічі двох композиторів - піаніста Яцка Кіти і ударника Єжи Рогєвіча з джазовим контрабасистом Пьотрем Домагальскі. Впродовж чотирьох років поволі, але невпинно, музиканти розвивали свій стиль, починаючи від нешаблонних композицій, оформлених у традиційні джазові форми, аж до презентованої сьогодні непередбачуваної психо-джазової свободи.

Дебютний диск колективу з назвою «Levity» з'явився 2009 року накладом видавництва Lado ABC (що видає, зокрема, Mitch&Mitch, Baaba, Paristetris).

Другий, подвійний альбом Chopin Shuffle (Universal 2010) - це інтерпретація циклу 24 прелюдій Ф.Шопена. Альбом був записаний за участю видатного японського трубача Toshinori Kondo, а також Tomasza Dudy (sax), Gabrieli Kulki (voc), Raphaela Rogińskiego (git) і Grzegorza Uzdańskiego. Продюсер альбому - Marcin Bors, відомий своєю співпрацею з Kasią Nosowską, Lao Che, Pogodno, або ж Hey.

Більше тут: www.levity.pl