10 років Джазовій школі

10 років Джазовій школі

16 грудня 2011 відбудеться урочистий концерт-святкування десятиріччя Школи естрадного та джазового мистецтв.

Пройде святковий ювілейний концерт за участю зірок українського джазу та естради.

Школа джазового та естрадного мистецтв являє собою структуру, яка професійно навчає дітей та дорослих основам традиційного та сучасного джазу, академічній, рок- і поп-музиці на інструментальному та вокальному відділеннях і консолідує в своїй сфері кращі сили української естради та джазу.

Сьогодні в школі працюють професійні викладачі джазового, естрадного та академічного профілю, Народні та Заслужені артисти України, лауреати міжнародних фестивалів та конкурсів джазової, популярної та академічної музики, знані фахівці сфери шоу-бізнесу.

На майстер-класах учнів школи постійно консультують зірки національної та світової мистецької еліти. Спільні творчі акції, які постійно проходять у великому концертному залі школи разом з виконавцями зі США, Голландії, Англії, Польщі, Японії та інших країн світу, а також записи в студії, яку створено в школі, дають змогу плідного спілкування з аудиторією та активного пропагування високого мистецтва.

В школі відкрився першій в Україні музей джазового мистецтва з експозицією, присвяченою пам’яті видатного українського джазового музиканта та педагога Євгена Дергунова.

Ювілейний концерт почнеться о 18:00.

Вхід вільний.