Концерт з нагоди 5-річчя журналу «Джаз»

Концерт з нагоди 5-річчя журналу «Джаз»

18 листопада 2011 в залі Національної Спілки композиторів України відбудеться святковий концерт з нагоди 5-річчя журналу «Джаз» за участю провідних майстрів джазової музики.

За словами засновника та головного редактора, національного артиста України, професора, доктора педагогічних наук, композитора Валерія Титаренка, журнал «Джаз» було створено з метою розвитку і пропаганди джазового мистецтва в Україні.

«Журнал «Джаз» існує вже п’ять років, і за цей час читачі отримали найважливішу інформацію про історію джаза і джазові колективи та їх досягнення; про актуальні і найвагоміші джазові події; про гастролі світових зірок в Україні; про заходи для дітей та юнацтва.  

Журнал є постійним партнером джазових фестивалів та конкурсів України. За час існування журналу «Джаз» розширилась його читацька аудиторія та редакційна колегія, яку на сьогодні складають впливові джазові діячі, талановиті аналітики-журналісти з усіх куточків України, та країн близького і далекого зарубіжжя: Росії, Білорусії, Грузії, Польщі, Німеччини, Ізраїлю, Канади»,  — підкреслив Валерій Титаренко.