Alfa Jazz Fest

Alfa Jazz Fest

3-5 червня 2011 у Львові відбудеться грандіозний джазовий open-air Міжнародний джазовий фестиваль Alfa Jazz Fest. Цією подією в західній Україні розпочнеться фестивальне літо Європи. Масштабність проекту зумовлена тим, що протягом 3-х фестивальних днів джазова музика лунатиме з трьох відкритих сцен в центрі Львова — сцена на площі Музейній біля Домінінканського Собору, сцена на площі Ринок, та велика гала-сцена із партером більше як на 1000 місць в Парку Культури ім. Б. Хмельницького, де заплановані концерти джазових музикантів сучасності.

На головній сцені Alfa Jazz Fest в Парку Культури виступатимуть: квартет Джона Скофілда (США), група Spyro Gyra (США), проект Білла Еванса Soulgrass (США), зірковий квартет Jeff Lorber Fusion (США)  та Рон Картер (США) в складі Golden Striker Trio (разом із Петом Мартіно і Малгрю Міллером). На сценах в центрі міста будуть блюзмен Вестай Джексон (США), Андрій Кондаков (Росія), група Apple Tea (Білорусь), а також цікаві українські колективи з Києва, Харкова та Львова.

Програма Alfa Jazz Fest побудована таким чином, що пересуваючись містом від сцени до сцени можна почути усі фестивальні концерти не пропустивши жодного звуку. Крім того,  в перші вихідні літа, Львів заживе своїм «джазовим» життям, адже на вулицях міста відбуватимуться перформенси та інші колоджазові події, в яких будуть задіяні митці, учасники та гості фестивалю.

Важливою рисою Alfa Jazz Fest стане його демократичність та доступність. Дві сцени в центрі міста (біля Домініканського Собору та на Площі Ринок) будуть безкоштовні для усіх бажаючих. В свою чергу на головну гала-сцену Фестивалю в Парк Культури відвідувачі зможуть придбати квитки на місця в зручному партері під накриттям за доступними цінами (100-500 грн), а також, дотримуючись демократичного формату події, буде можливість розміститись в пікніковій частині парку цілком безкоштовно. Організатори Alfa Jazz Fest сподіваються, що Фестиваль стане одним із культурних надбань Львова та чудовим подарунком для Міста. Як зазначив творчий куратор Alfa Jazz Fest, відомий організатор джазових концертів в Україні Олексій Коган «Alfa Jazz Fest без сумніву увійде в історію як масштабний і достойний джазовий опен-ейр в Європі!»

Довідка:
Ініціатор створення фестивалю – Альфа-Груп
Творчий куратор – Олексій Коган
Генеральні партнери – Альфа-Банк та Компанія «Київстар»
Організатор фестивалю – компанія «Леополіс Джаз»

Офіційний сайт фестивалю: www.alfajazzfest.com

Придбати квитки на головну сцену Alfa Jazz Fest 2011, можна замовивши їх телефоном або  на сайті:
Львів
тел: (032) 235 77 88
mobillet.com.ua

Київ та інші обласні центри України
тел: (099) 499 89 39
jazzkassa.kiev.ua

Продаж квитків на Alfa Jazz Fest 2011 почнеться 19 квітня.