«Флюгери Львова» у Києві

«Флюгери Львова» у Києві

Львівський етно-джазовий фестиваль «Флюгери Львова» цього року вперше відбудеться у Києві. 1 та 2 травня на Київських «Флюгерах Львова» виступатимуть гурти з Польщі, Білорусії та України. Шанувальники фестивалю зможуть помандрувати за улюбленими музикантами зі Львова до Києва чи навпаки.

Фестиваль, що став музичною візитівкою Львова, вже дев’ять років поспіль збирає тисячі гостей з різних міст України і Польщі. За цей він став найпопулярнішим весняним фестивалем в Україні, а ексклюзивно відведений «Флюгерам» дворик львівської Ратуші вже не може вмістити всіх бажаючих. Тому фестиваль змушений розширюватися на міста, з яких приїжджає найбільша кількість відвідувачів. Цього року до «Флюгерів Львова» приєднаються Київ та Тернопіль.

На Київських «Флюгерах» фольком та джазом гостей частуватимуть польські експериментатори з музикою «TRYKI:Lebik-Trebski-PaPaZura», білоруський iнструментальний театр  «Vuraj», україно-сербський  проект «Shopping Hour», та українські етноджазмени «ДомРа».

У перший день фестивалю  виступлять улюбленці «Флюгерів» – львівський гурт «ShockolaD», що кожного разу приємно дивує своїми етно-джазовими експериментами. Польсько-український колектив «DagaDana» гратиме на «Київських Флюгерах» у самому розпалі свого всеукраїнського туру. Завершуватиме фестиваль рок-гурт «Мертвий Півень». Легенди львівського року презентуватимуть свій новий альбом «Радіо Афродита», що отримав свою назву від радіостанції УПА, яка діяла у 1943-45 рр.

Київські «Флюгери Львова». Програма:

1 травня, неділя

«ДомРа» (Київ)

«TRYKI:Lebik - Trebski - PaPa Zura» (Люблін)

« ShockolaD» (Львів)

2 травня,понеділок

«Vuraj» (Мінськ)

«Daga Dana» (Познань – Ченстахова – Львів)

Надобраніч  з «Мертвим Півнем». Презентація СD «Радіо Афродита»!


Детальніше про  Київські «Флюгери Львова»: www.naturaleast.net

За додатковою інформацією звертайтесь:

Богдан Логвиненко 066 88 63 567, mail@logvynenko.com