І Всеукраїнський конкурс молодих виконавців на дерев’яних духових інструментах

Дерев'яні духові інструменти

Дерев'яні духові інструменти

03-07 травня на базі Київського інституту музики ім. Р. М. Глієра відбудеться І Всеукраїнський конкурс молодих виконавців на дерев’яних духових інструментах ім. В. С. Антонова. Конкурс проводиться з метою виявлення обдарованої молоді, сприяння розкриттю її творчої індивідуальності; збереження, популяризації та подальшого розвитку української школи виконавства на дерев’яних духових інструментах.

Конкурс має на меті й пропаганду творів українських композиторів, збагачення культурних здобутків народу України, обмін науково-методичним досвідом навчання, майстерності на духових інструментах, встановлення творчих контактів і зміцнення зв’язків з регіонами України у галузі духового музичного мистецтва.

Умови конкурсу:

1. І Всеукраїнський конкурс молодих виконавців на дерев’яних духових інструментах ім. В.С.Антонова проводиться з 3 по 7 травня 2011 року серед виконавців на дерев’яних духових інструментах (флейта, гобой, кларнет, фагот, саксофон).

2. До участі в конкурсі запрошуються учні спеціалізованих мистецьких шкіл, середніх спеціалізованих музичних шкіл 10-ти річок, коледжів, студентів вищих навчальних закладів, виконавці-професіонали.

3. Учасники конкурсу змагаються у 2-х вікових категоріях:
середня група – з 14 до 19 років;
старша група – з 16 до 25 років (включно)
Вік учасників враховується на день початку конкурсу.

4. Конкурс проводиться в два тури.