DagaDana

DagaDana афиша

З 27 квітня почнеться великий всеукраїнський тур польсько-українського етно-електронно-джазового гурту ДаґаДана (DagaDana).

«DagaDana» — це органічне і цілісне поєднання мов, культур і музичних напрямів, що виникло після знайомства Даги Грегорович з польського міста Познань і Дани Винницької з Івано-Франківська, вокалістки відомого українського джаз-колективу «ShockolaD». Не відриватися від джазового коріння дівчатам допомагає і Міко Поспежальський, студент музичної академії у Кракові.

До джазу DagaDana сміливо додає фолк, drum&bass, електроніку, створюючи таким чином то замріяно-ніжну, то імпульсивно-буйну музику. Щирості та безпосередності додають окарини, гармоніки, дитячі цяцянки, світилки та іграшкові музичні інструменти, що їх музиканти охоче використовують під час виступу.

За плечима у гурту вже два записаних альбоми, виступи на міжнародних музичних фестивалях Heineken Open'er Festival, Флюгери Львова, Фортмісія, Za Jazz Fest, L2, Song of Songs, Festival des Musiques du Désert (Марокко). Тріо не оминають увагою музичні критики і шанувальники. Цьогоріч вони взяли премії одразу в двох номінаціях в музичній премії Польщі "Fryderyk". Відкриття року в Польщі і кращий альбом – у гурту, який співає наполовину українською. Нагородження відбудеться 9 травня у Варшаві, тож DagaDana прибуде на вручення одразу після інтенсивного туру 11 містами України. 

Великий концертний тур DagaDana закінчиться 7 травня в Кривому Розі.

Докладніше про гурт:
http://dagadana.pl
http://www.myspace.com/dagadana