The Mandry

МандриЛьвівський джаз-рок ансамбль. Був заснований в 1970 році. Молодих студентів львівських вузів об’єднувала любов до музики, прагнення слави та популярності. Музиканти із успіхом виступали на танцювальних майданчиках, вечірках, концертах, клубах та фестивалях. В програмі виступів звучали популярні хіти таких груп, як Deep Purple, Slade, Sweet, Pink Floyd, Black Sabbath, Blood, Sweat and Tears, Chicago.

Звісно, в тогочасних умовах групі подібного типу існувати було важко, навіть назву «Мандри» офіційно їй заборонили, ототожнюючи її з «путєшествєнніками», тобто – бродягами. Тож коли після закінчення вузів у членів колективу постало риторичне питання про подальший шлях, згоди так і не досягли і в 1976 роз’їхалися хто куди.

У 2001 році почалося друге життя «Мандрів», які щоб не асоціюватись із новим популярним фольк-роковим гуртом, змінили назву на «The Mandry». З 2001 року до сьогодні група кожен рік виступає перед шанувальниками джаз-року, представляючи музичні програми «Джаз-рок і не тільки» та «Джаз-рок і блюз». На попередніх концертах гурт виступав разом із львівськими виконавцями, а на нові програми були запрошені польські гурти «Outsider Blues», «Klusem z Bluzem» та ін. Із плином часу творча активність «The Mandry» тільки зростає.

Склад гурту: Маркіян Дрібнюк —  керівник ансамблю, гітара; Орест Смішко —  бас-гітара; Ігор Лесько —  барабани; Аркадій Орєхов —  клавішні; Євген Шелест —  труба; Євген Прокін —  тромбон; Олег Легендзевич —  саксофон; Ігор Трух —  саксофон; Орест Жукевич —  вокал, продюсування.