10 років зимових зустрічей із джазом

Евгений Дергунов

Евгений Дергунов

Починаючи із 2001 року, у київській Школі джазового та естрадного мистецтв регулярно проводиться Всеукраїнський фестиваль «Зимові Джазові Зустрічі», присвячений пам’яті Євгена Дергунова. Збираються його колеги, друзі, учні, музиканти із різних міст України. Євген Дергунов – один із засновників професійного джазу в Україні: аранжувальник, композитор, піаніст і викладач. Його творчий доробок налічує понад дві тисячі аранжувань та численні авторські твори. До останніх днів Євген Дергунов працював викладачем джазового відділення (музичне мистецтво естради) Київського інституту музики ім. Р.М. Глієра.

10-й, ювілейний фестиваль «Зимові Джазові Зустрічі», який присвячено 30-річчю професійної джазової освіти в Україні, відбудеться 7-го та 8-го лютого 2011 року. Організаторами фестивалю в цьому році виступили: український журнал «Джаз» та Київський інститут музики ім. Р.М. Глієра. Фестиваль проходитиме за підтримки Представництва Росспівпраці* в Україні.

7-го лютого відбудеться Ювілейний концерт у Великому залі Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського (Консерваторія). Вул. Архітектора Городецького 1-3/11.  Ведуча концерту – Юлія Симеонова.

Початок о 19.00

8-го лютого у Російському центрі науки і культури у м. Києві (вул. Борисоглібська, 2) пройде творча зустріч із учасниками фестивалю, показ кінохронік попередніх фестивалів та джем-сейшн. Ведучий – Андрій Шеломенцев.

Початок о 16.00

Вхід на події фестивалю традиційно вільний для всіх бажаючих. Ласкаво просимо!

*Федеральне агенство у справах Співдружності Незалежних Держав, співвітчизників, що проживають  за кордоном, та з міжнародної гуманітарної співпраці (Федеральное агентство по делам Содружества Независимых Государств, соотечественников, проживаючих за рубежом, и по международному гуманитарному сотрудничеству).

Програма ювілейного концерту Х фестивалю «Зимові Джазові Зустрічі»

«Creative Improvising Тrіо»

Сергій Горюнович (Кременчук)

Юрій Яремчук (Львів)

Валерій Жилін (Дніпропетровск)

«Jazz Standard»

лідер - Ігор Чернов,

солістка - Тетяна  Ареф’єва  (Київ)

 

«JJ Jazz» (Кишинів, Молдова)

Вокальний ансамбль

Нар. артист України Енвер Ізмайлов (Сімферополь)

Київ Арт-ансамбль

Засл. артиста України Володимира Соляника (Київ)

Заслужені діячі мистецтв України:

Володимир Прихожай (Суми)

Тимур Поляский (Київ)

 

Київский квартет саксофонистів

керівник – засл. артист України Юрій Василевич

за участю засл. артиста України Володимира Копотя

та Сергія Хмельова

«Beauty Band» (Київ)

керівник – Оксана Рябоконь

Дитячий джазовий ансамбль музичної школи №1 м. Горлівка

керівники – Ілля Вольпов, Вікторія Свинар

«Jazz Quartet»

Сергія Горюновича

за участю Олександра Жукова (Полтава)

«JT Fresh» (Київ)

керівник – Ольга Горбач

солістка – Катіко Пурцеладзе

«Brand New»

гурт студентів КІМ ім. Р.М. Глієра

 

Наталя Лебедєва (рояль) та Лаура Марті (вокал)

Біг-бенд «Вето» (Київ)

керівник – Микола Гудима

 

Біг-бенд студентів джазового відділення КІМ ім. Р.М. Глієра

керівник – Денис Аду

Спеціальний гість: журналіст, продюсер, віце-президент Севастопольського джаз-клубу

Валерій Шипулін

 

На творчій зустрічі у Російському центрі науки та культуры виступатимуть: студент 3-го курсу НМА ім. Чайковського Вай Вей (Китай) (саксофон), Дмитро Кірнос (рояль), Оксана Автетюк (саксофон), учні школи джазового та естрадного мистецтв та інші.

Арт-директор фестивалю, викладач Школи джазового та естрадного мистецтв - Галина Макаренко-Дергунова. Голова оргкомітету фестивалю – Амалія Масальська. До складу оргкомітету також входять: Нар. артист України, головний редактор журналу «Джаз», Валерій Титаренко; популяризатор джазу та ведучий Андрій Шеломенцев, президент фестивалю бардівської пісні «Острів», викладач Шдем, Олег Рубанський; Ольга Горбач; Елеонора Зубкова; член Спілки композиторів України, піаніст Сергій Горюнович. Піар-менеджер фестивалю – Ганна Кононенко.

Контакти:

Арт-директор:

95-277-5537

44-559-2235

Голова оргкомітету:

50-559-84-44

e-mail:

anniesmile@ukr.net