Art Jazz Cooperation 201

Art Jazz Cooperation 2010ІІІ Міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation 2010» Луцьк-Рівне (www.artjazz.info), що відбудеться 27—29 серпня цього року, — унікальна подія для шанувальників високого мистецтва. Фестиваль приурочений до святкування Дня міста та Дня Незалежності України. Ця спільна масштабна акція вже третій рік поспіль об’єднує митців, громадські організації, представників владних та бізнесових структур двох областей під знаком джазової культури.

Особливістю фестивалю є те, що він одночасно відбувається у двох містах: артисти міняються місцями, почергово виступаючи в Луцькому замку та рівненському Драматичному театрі. Цьогорічний «Art Jazz Cooperation» триватиме 3 дні, протягом яких на сценах двох міст виступатимуть 56 музикантів з України, Польщі, Словаччини та Росії: Luchesk Band (Україна), Lela Brazil Project (Україна), Тріо Б.Гуменюка (Україна), UKRAPOL (Україна—Польща), Free Spoken Band & Т. Балакірська (Росія), Rezus Blues (Україна), Peter Lipa Band (Словаччина), Дует О. Рукомойнікова і С. Давидова (Україна), JT Fresh (Україна), Олег Скрипка (Україна), Н.Шацька (Росія), MANSOUND (Україна).

«Art Jazz Cooperation» з кожним роком презентує яскравішу палітру фестивальних дійств. У цьому році фестиваль перейшов на якісно нове коло: окрім концертів та джем-сешнів і вже традиційного фотоконкурсу «Джазові Емоції» глядачі зможуть відкрити для себе джаз в танці («Light Dance Company», м. Рівне) та образотворчому мистецтві (проект «Лінія Джазу»). Вперше на фестивалі можна буде побачити моно-виставу М. Портнікової за мотивами фільму «Легенда про піаніста».

Метою фестивалю є ілюстрація актуальних напрямків світового фестивального руху та перенесення кращих його традицій в Україну, створення української фестивальної культури, налагодження співпраці між культурними, бізнесовими організаціями, владними структурами, розвиток туристичної галузі рівненської та волинської областей.

Організатори фестивалю: ВОГО «Луцький джаз-клуб» (м. Луцьк), Джаз-клуб «ДжЕм» (м. Рівне), агенція «АРТ-хаус» (м. Клевань).

Програма фестивалю:

П’ятниця
27 серпня 2010 року

Рівне (Драмтеатр)
Початок о 18.30

Біг-бенд ПДМ (Україна)
Sound Plus (Україна)
UKRAPOL (Польща-Україна)
Джаз – тріо Б. Гуменюка (Україна)
Lela Brasil Project (Україна)

Луцьк (Луцький Замок)
Початок о 17.00

Luchesk Band (Україна)
Lela Brasil Project (Україна)
Джаз – тріо Б. Гуменюка (Україна)
UKRAPOL (Польща-Україна)
Free Spoken Band & Т.Балакірська (Росія)

Субота
28 серпня 2010 року

Рівне (Драмтеатр) Початок о 18.00

Peter Lipa Bend (Словаччина)
Free Spoken Band & Т.Балакірська (Росія)
«MANSOUND» (Україна)

Луцьк (Луцький Замок)
Початок о 17.00

«Резус Блюз» (Україна)
«MANSOUND» (Україна)
Дует Рукомойнікова та Давидова (Україна)
Free Spoken Band & Т.Балакірська (Росія)
JT FRESH (Україна)
Н. Шацька (Росія)

Неділя
29 серпня 2010 року

Рівне (Драмтеатр)
Початок о 18.00
Олег Скрипка та Джаз – кабаре «Забава» (Україна)
JT FRESH (Україна)
Н. Шацька (Росія)