Літо на Ринку

Літо на РинкуШановні поціновувачі джазу та дорогі члени Джаз Клубу! За півтора року ми зробили тільки півтора кроку на нашій довгій спільній творчій дорозі. Ми разом творимо історію розвитку джазової культури у Львові. За цей короткий час нам вдалось зробити дуже багато, але в порівнянні з тим, що ми хочемо і можемо зробити разом – це ще дуже мало. За період існування Джаз Клубу відбулось багато концертів, в наших стінах створились нові творчі колективи. Це все стало можливим завдяки створенню нашого теплого вузького середовища.

Наступний крок на нашому шляху – це донесення тієї творчості в широкі маси. Завдяки дотику цієї культури ті маси можуть стати більш кольоровими. Адже для того, щоб в природі існувала веселка, потрібно багато кольорів і відтінків. І чим більше їх буде, тим яскравіше вона засяє. Тобто, чим більше буде свідомих людей, що будуть тягнутись до інтелектуальної, духовної, творчої музики, тим більше буде розвиватись наше середовище.

Музика – це як рослина, яку треба спочатку посадити в добрий ґрунт, потім підливати, а потім з неї може вирости велике дерево з соковитими плодами і через якийсь час кожен з нас зможе насолоджуватись тим, що він долучився до росту цього дерева. Чим більше буде розгортатись коріння цього дерева, тим довші будуть гілки і яскравіші будуть плоди, які вийдуть з нашого міста у простір цілої країни і цілого світу.

Цього літа Джаз Клуб виходить за рамки вузького середовища на Площу Ринок. Ми виступаємо співорганізаторами фестивалю «Літо на Ринку» і музиканти (як львівські так і з інших міст та країн) зможуть кожного тижня на вихідних виступити на відкритій сцені. Для нашого гарного міста, для всіх добрих людей, що живуть тут, і для гостей, що приїжджатимуть на вікенди це буде можливість доторкнутись до реального живого мистецтва, яке зараз є в цьому місті. Завдяки цьому мистецтву створюється клімат, енергетика, яка літає в повітрі і це все відіб’ється на свідомості людей і їх буде притягувати творчість нашого клубу.

Розклад концертів:

11 липня
19.00 «Lomaga Band»
20.30 «Blues Market

17 липня
19.00 «Karolina Beimchyk Quartet»
20.30 «ShockolaD»

24 липня
19.00 «Bria Blessing Quartet»
20.30 Джем-сейшн учасників міжнародних майстер класів «Cho-Jazz 2010»