Фестиваль Свирж сорван

На 3-й день фестиваля Свірж оказалось, что артисты и техники не получат гонорары.

Выступающие покидают фестивальную площадку; зрители требуют возврата денег за билеты. Претенциозный, широко анонсированный и масштабный фестиваль во мгновение ока лопнул, как мыльный пузырь. Подробнее - в видеорепортаже 1+1 с места событий.

Впечатления музыкантов (по материалам сайта МузСпільнота):

Взагалі було суперово, щоправда, хотілось би тільки виступати на сцені з Ніно Катамадзе. Стосовно недотриманості умов, то були підозри – нам сказали, що одна (!) людина відповідає за всі сцени та всі колективи, звуть його Діма. Після нашого виступу наш директор знайшов його. Стосовно звуку – то все було прекрасно, ми працювали з цими хлопцями не раз, востаннє - на фесті «Львівського пива 1715». В мене сестра на фестивалі, дзвонила сьогодні, хотіла пожалітися на негаразди на фестивалі, спитала, чи розрахувались з нами. Там проблема зі зв’ язком. Лайф взагалі не тягне, київстар теж, додзвонитися можна тільки на MTC.
Сергей Бугаёв, барабанщик ФлайzZzа

Організовував приїзд та виступав у ролі куратора Діма. Я цілий вечір (31 серпня) бігав за ним. Він (цей Діма) - далеко не "шишка", а дрібний виконавець. Йому десь 23 роки, не більше. Я йому сказав: "Я не відходжу від тебе, поки ти мені не віддаєш гроші". Він пішов до Арміне та "компанії", поговорив з ними хвилин 15-20, про що - було не чути. Потім ми пішли до фінансового розпорядника (тітка, що завідувала грошима на фесті). Вона перепитала у Діми, чи дала Арміне дозвіл виплатити домовлену суму. Я назвав суму, вона зібрала гроші по касам. Сказати,що там вийшов "галяк" - неправда. З нами розплачувались купюрами у 100, 200 та 500 грн. Я ще тоді зрозумів, що це було тільки інсценування того, що грошей нема, по касам зазвичай такі гроші не збираються. Якщо справді б збирали тільки те, що було на касі, там були б купюри по 5, 10 та максимум 20 гривень. Звук був нормальний в принципі. Людей - як для такого глобального фестивалю - було не дуже багато, але вони були.

Ивашка, участник ФлайzZzа