Флюгери Львова 2009

Флюгери ЛьвоваЕтно-джазовий фестиваль Флюгери Львова, який є музичною візитівкою міста, проходитиме з 1 по 3 травня 2009 року, як і завжди, у внутрішньому дворику Львівської Ратуші. Цього року «Флюгери Львова» відбуватиметься вже всьоме. Програма «Флюгерів» обіцяє бути не менш насиченою, ніж завжди. Кожен день фестивалю матиме свою тему. П’ятниця, 1 травня, буде «Днем польської культури на «Флюгерах»». Субота, 2 травня, стане днем «ДжазКлубу.Львів». А неділя, 3 травня у рамках «Дня Європи» демонструватиме музику, пов’язану з фолком. Традиційне для «Флюгерів» «Прокидання з Мертвим Півнем» відбудеться недільного ранку 3 травня. На цих «Флюгерах Львова» прокидання буде «врочисто непафосним» і присвяченим 20-літтю гурту «Мертвий Півень». Окрім самих іменинників, прокидатимуться Віктор Морозов та улюбленці «Флюгерів» гурт ShockolaD.

Цих «Флюгерів» свою майстерність даруватимуть: звиклі Dzyga Imagine, дебютанти минулого фесту MT-3, джазовий проект Марка Токара, Юрія Яремчука, Ігоря Гнидина та румунського піаніста Мірчі Тіберіана, польсько-українські DagaDana, польський джаз із потужним вокалом Bogna Kicinskі Jazz Project, досвідчений Dzyga Jazz Quartet, фолкджазові Lomagos Band та Orkestr Vito, луцькі Резус Блюз, польські ескпериментатори з етномузикою Alamutband та Zywiolak, чеські Vlasta Redl project, етно-джаз-фанкові ShockolaD, львівські Max Kerner Group і Ad Libitum, а також блюзові легенди - Брати Блюзу.

Після концертів меломани, як і завжди, насолоджуватимуться джем-сешнами. Цього року джеми відбуватимуться на основі майстер-класів «ДжазКлубу.Львів».

Вхід на «Флюгери Львова» традиційно безкоштовний.

Фестиваль підтримали: Представництво Європейської Комісії в Україні, Генеральне Консульство Республіки Польща у Львові, Польський Інститут в Києві, Генеральне Консульство Чеської Республіки у Львові, Львівська міська рада, Львівська обласна Державна адміністрація, Торгова марка «Львівське Пиво», торговий центр «ІнтерСіті» та традиційні партнери «Флюгерів Львова» компанія «Комфорт-Інвест» та корпорація «Галичартбуд».

Постійні інформаційні спонсори рекламна студія «Люксен», «Радіо 4U», журнал «Український тиждень», UAjazz.Com